Čarodky 2007

16. května 2007 v 1:10 | Wampyres |  Xchat.cz a lide.cz
Tak... další čarodějnice jsou za námi.. slíbila jsem pár lidem že sem hodím nějakou recenzi... mno, jsem zvědavá co vymyslím, když si vůbec nic nepamatuju, ale budu se snažit něco vymyslet, tak snad z toho něco vznikne:))

Složení: Carol-II,Strekre,Felda,larkinh,Saitan,Stranger_in_darkness, b.e.s.t. a lnori s přítelem:)

Datum: 30.4 - 1.5 2007

30.4
Takže.. tentokrát to bylo docela chaotické.. b.e.s.t. se za námi přitáhl až ze skotska a jetě měl nějaké vyřizování, takže se tentokrát jelo na jeden večer ale alespoň něco, že..:)
Po dlouhém dohadování a nekončících přípravách ve 12:00 vyhrabala z domova s tím že tedy jedu za bestem a strekre na Vltavskou.. po šťastném schledání, a projevech lásky a štěstí(hehe) jsme se konečně dohrabali na Jiřího z Poděbrad kde bydlí již zmiňovaná strekre.. best si šel koupit nějaký nůž(úchylka.)) ) a já šla koupit něco k jídlu.. pak jsme se vydali na Černý most, kde jsme měli nabrat larkin a Feldu. Po schledání s Feldou jsme se vydali k autu neboli prostředku kterým jsme měli dojet na místo určení tudíž Nové paky:) Po cestě jsme potkali dva Jehovisti se strážkou věží, best hned po jedné šáhl, stoupl si opodál, a začal jí prezentovat(viz galerie) .. Po úspěšném setkání s larkin jsme se tedy vidali na cestu:)
Po bestově vyobrazení jak je ve skotsku dobře a dalších blafech po cestě jsme dorazili tedy do Nové Paky, kde jsme měli nějak dopravit na místo v lese jak sebe, tak ještě Strangera_in_darkness a Saitana... Sida jsme našli celkem bez problémů na nádraží, Saitan nejdříve prohlásil že je tam také, později jsme se dověděli, že je sice na nádraží, ale jiném. Z organizačních důvodů já se Sidem zůstala v Pace, ostatní se přemýstili na místo určení. Měli jsme za úkol zatím nakoupit, od všech jsem pozbírala peníze a seznamy co všechno si jejich žaludek mysl žádá. Po mém konstatování že než přijedou je to na dlouho jsme se Sidem zalezli do nebližší hospody, dokud jsme se nedověděli že jíž je best s larkin v Pace. Udělali se potřebné nákupy, a hurá do lesa:)
Když jsme přijeli, stany čekajících už byli rozložené. Nejvíce mě zaujal sta Feldy, který nebyl zatížen kolíky do země, nýbrž kameny posbíranými z okolí. Velice dobrý vynález neumíte-li zacházet s kolíky nebo vám nejdou zasunou do země:)
Po půlhodinovém mučení Sida který se upsal že postaví stan se nám ho podařilo dostavět, zatím co ostatní obstarali suroviny na oheň:).
K večerním hodinám dorazila i lnori, s kterou jsem neměla ani tu čest prohodit slovo, až na to že jsem jí vynadala se slovy"kterej debil fotí s tím bleskem?!"
Každopádně než se vůbec oheň rozdělal, stačila se většina z nás opít.Z toho pak vyplynulo můj a Saitanův duel písní od Jaromíra Nohavici. Saitran to okomentoval tím že jsme jak Husiti.. taky všichni zdrhli.. jen Sid zůstal.. který v sobě tou dobou měl asi 2 promile alkoholu,takže chápu že pro něj bylo snažší zůstat, než se někam přesouvat :D
Do toho přišel Krvave_perute, cheerokez.girl a StochastikoS kteří nás chtěli přemluvit k přenocování na hradě Kumburk každopádně neúspěšně:) (tohle mi perutě nikdy neodpustí:)))) ) po jejich odchodu se rozhořela hranice.. ale co to? Nebyla čarodějnice.. vznikla debata koho upálíme... Feldu nebo besta? Než jsme se stačili dohodnout, oheň vyhasl a všichni se rozutekli spát:) smůla, pálení čarodějnic nebylo:). Taky na lehkou debatu o magii došla řada, ale jen lehkou, pravda.. :)

1.5
Druhý den ráno nás v brzkých hodinách (rozumějte tím půl sedmé:) ) vyhnala nesnesitelná zima a z popudu Feldy se zapálil oheň. Nejdříve vylezla strekre s Feldou, potom já, se Saitanem, s nadšením vykřikem patřící ohni:) . Po několika chvílích vylezl i Sid s flaškou vína v ruce (okamžitě se mi asociovala Leee na čarodějnicích 2005, zasvěcení vědí:) ). Po chvíli vylezl i best s larkin, a tudíž jsme se sešli opět v plné polní . Po pokusu uvaření kafe, které se díky bestovi nedalo pít, a uvaření čtyř čínských polívek a la hrnečku vař, zahřátí a zregenerování všech a všeho se rozhodlo že se udělá výlet na nedaleký hrad Kumburk kde měli nocovat krvave_perute,cheero, a StochastikoS ...
Ovšem když jsme jim asi v deset volala, bylo mi oznámeno že je stejně jako nás vyhnala zima a už se tam nezdržují (pozn. Vaše chyba hehe:)) ).
Po procházce na hrad kde mě zaujal výhled a nové(pro domácí už asi staré) schody do sklepení(?)!! Konečně jsem měla jistotu že si opět nenamlátím hubu snad:)... a nenamlátila:)) ..
Po procházce jsme odvezli Saitana a Sida zpět do Paky aby se mohli v rozumnou dobu dostat domů(U Saitana to vyšlo, u Sida s převapením *ironie* ne:)) ). Díky zoufalém zjištění asi tří kuřáků že není co kouři jsem se tedy vydala do paky schánět cigarety, a hlavně drobný.. na mou otázku "bere ten automat dvoutisícovky?" asi odpovědi nebylo:)))
Po úspěšném návratu teď už s cigaretami všichni uklidnili svou nikotinovou kontrolku a vydali jsme se všichni znaveni, ospalí,a zmrzlí zpět do matičky Prahy , kde jsme se následně rozešli do svých bydlišť:) .

Mno, toť asi stručné schrnutí svou dnů na čarodkách:) nedělo se nic převratného, a vtipy a hlášky které tam padali by stejně pro nezasvěcence nezněli vtipně, a propo já osobně si z těchto čarodek moc nepamatuji.. nemám jak.. zasvecení vědí.. heh:))
Jestli jsem něco zapomněla, a bude to číst někdo z lidí co tam byli takto napište do commentů:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StochastikoS StochastikoS | E-mail | 16. května 2007 v 7:36 | Reagovat

No konečně :-)

Dovolím si jen takovou drobnou poznámku. Čarodějnický sraz na Kumburku se tímto stal nejen tradicí, ale existuje od teď ve dvou verzích. Jinými slovy podařilo se vytvořit jakési "čarodějnické schisma" :-). Na výběr jsou tedy "Softcore čarodky" (spaní ve stanu, doprava autem, táboření na parkovišti) a "Hardcore čarodky" (pod širákem, manévry a přesuny pěšky, táboření na hradě). Takže si může každý vybrat dle svého gusta :-)

2 Wampyres Wampyres | E-mail | 18. května 2007 v 3:24 | Reagovat

Ty aby sis taky nerepnul co:D vy mi to snad neodpustíte nikdo z těch odpadlíků... :D

3 Felda Felda | 25. června 2007 v 17:45 | Reagovat

Nejsme takoví omezenci abychom se omezovali:-P Mimochodem mi bylo vyhrožováno,že upálí mě.Taky jsem musela přežít strastiplnou cestu z Penymarketu v autě na klíně člověka,co jsem ho viděla prvně v životě,a který mimojiné přišel na to,že jsem lechtivá.Nestačilo že jsem málem udělala hlavou díru do střechy,málem mi vylomil zuby.Noc ve společnosti (přehnaně řečeno) sibiřské zimy byla taky báječná,čtyři hodiny klepání se kosou,zmrzlá jak sobolí lejno už donutí i brtníka vstát.Po té co Strekre navrhla že si můžem zaběhat kolem lesa,abychom se zahřály,jsem se na ni jen podívala a odpověděla roztřeseným hlasem,ať si jde běhat kam chce,já jdu rozdělat oheň.Proč se namáhat ne?A to kafe mi docela chutnalo...

4 Carol Wampyres Carol Wampyres | 26. června 2007 v 23:03 | Reagovat

Felda: to kafe bylo hrozný.. ale ta zima horší..:D :D

5 Saitan Saitan | E-mail | 14. června 2008 v 22:04 | Reagovat

Mno, tak na tohle jsem narazil až teď, když mě na tento text upozornila lnori...no a dlužno říct...nepamatuju si nic, že bych Feldě vyrážel zuby...no, ale tak jako....byl jsem opilý a ještě po roce...omlouvám se:-) Zima mi nebyla - umím se obléknout a taky jsem měl kvalitní spacák, který dělá své=) Každopádně to byla akce, na kterou, sice jen útržkovitě =), vzpomínám celkem rád =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama