Festival Fantazie 2007 report

18. července 2007 v 12:56 | Wampyres |  Plky o ničem..
Inu, jak jsem již informovala, konečně po několika letech jsem se dostala do Chotěboře na Festival Fantazie... Tudíž, krátký report...

Vezmu to ve stručnosti, řekněme že je dost věcí o kterých se nechci zmiňovat (zasvěcení vědí) a je dost věcí o kterých se zmiňovat nemá cenu (opět zasvěcení vědí).

Tedy. První problém před odjezdem na FF byly peníze..jsem naprosto švorc, a nějak se tam přece musím dostat. Vyřešila jsem to půjčkou od rodiny(do teď nevím jak to babče vrátím :D) ale tedy dobrá. Dalším problémem byla doprava. Tu vyřešil šikovně Cody, který našel nějaký inzerát nebo co:). Dalším problémem byla kočka. Tu jsem taky obratně vyřešila, šoupla jsem klíče Feldě. A bylo po starostech... Můžeme vyrazit.

Cesta proběhla v klidu, a hnedka po příjezdu jsme se vrhli s Codym na jídlo. Po jídle na program. Už ani nevím na co jsem zalezla jako na první věc, každopádně vím že to bylo nezáživný, protože si to nepamatuji. Další věc na kterou jsem zalezla byl seriál Heroes. Tohle mě velice zaujalo, i když jsem stihla jen jeden díl za celý festival. Každopádně jsem si hnedka zaškrtla věc kterou chci sehnat. Potom co jsem zjistila, že v kaférně s Codym a šarlatovou děvkou jsem trochu přebytečná, zmizla jsem na Orlopovu přednášku o RPG. Kde jsem potkala jednoho mladého velice inteligentního muže s kterým jsem strávila celý večer na baru. Musím říci že to byl velice příjemný večer. Večer jsem se Silvrem vyrazila na film jménem Sunshine. Tenhle film mě velice zklamal... vzhledem k tomu že ho Cody vychvaloval, myslela jsem, že bude za něco stát, ale nestál. Myšlenka filmu byla dobrá, to ano, ale film neměl vůbec žádný spád, a děj byl strašně utahaný. Nechci se nikoho dotknout,. ale když hodinu z dvouhodinového filmu běží jedna scéna, tak je to i na moji trpělivost až moc.
Nakonec jsem skončila na SG(konečně:) ) což se mi ale vymklo z rukou, protože mi bylo zle a to čím dál víc, tak jsem Codyho nechala o samotě, a vydala se do hajan.
V pátek přijel Cornelius.. Zalezli jsme na červeného trpaslíka, a pak možná ještě na něco... já bych zbytek nekomentovala.Až na Sýrového egregora. Vyvinuli jsme velice pokročilou teorii,že existuje sýrový egregor, a objednává si sýrové toasty, a tak mystifikuje lidi za barem a posiluje se(aby jste rozuměli, každých 5 minut na baru zůstali nějaké sýrové toasty). Dokud budou sýrové toasty, bude sýrový egregor ! :D
A taky musím podotknout že Cornelius měl v sobě velice mnoho alkoholu.
Sobota... já, Cody, a šarlatová děvka jsme přemluvili Cornyho aby se vykašlal na svou slečnu ( sakra, ale byla to makačka:D ) a zůstal s náma do neděle. Co se dělo v sobotu ani nevím, poslední co si pamatuji byl oběd... a jak mi Cornelius vysvětloval, že měl strašně zajímavé sny, a proto nemohl vstát na desátou, což jsme byli domluveni.Ještě(myslím že to bylo v sobotu) jsme byli svědky závěru jedné velice.. jak to říci zajímavé přednášky "udělej ze mě krokodýla" kde zakončení bylo vskutku reálnou ukázkou rituálu kde se dvě osoby s háky v zádech a na řetězu od sebe musí odtrhnout... A následovala přednáška o Sexuálních praktikách celého světa :D . Zbytek dne po mne opravdu nechtějte. Radši..
A neděle. Cornelius musel vypadnout hnedka ráno, a Cody vzhledem k jeho odpolední velice povzbudivé ženské návštěvy do mě hučel(a přehučel:)) ) jestli by jsme nemohli odjet už ráno. Tudíž dobrá.. tak se i stalo. Cestu do Prahy jsme přežili spolu ještě s belidis a Arrathem celkem v klídku, a v Práglu se rozeběhli všichni znaveni do domovů.
The end. :))

Jen pár poznámek a postřehů: byla jsem jen na jedné Codyho přednášce, a to na chaos magii, každopádně myslím že byla celkem dobrá, každopádně viděla jsem lepší, ba i horší.... hodnocení chaos magie by bylo za tři:) Mrzí mě že jsem neviděla další přednášky, ale hold se nepoštěstilo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama