Měl dáti/dal...

3. října 2008 v 21:40 | Wampyres |  Plky o ničem..
Tak... A máme tu další suma sumárum... Vzhledem k tomu, že jsem zaneprázdněna víc než bych chtěla, tak jen krátce souhrn do deníku a zase pryč... tak čile dotoho!

ŠKOLA
Muhahahaaaa - další ročník. Ano, je to tak, jak jsem psala, zkoušky na konci srpna vypadaly hodně drsně. Už tři roky se mi opakovaly ty samé noční můry. Zaslepení láskou, pro kterou jsem schopna obětovat mnoho, a i víc než je možno a zrada. Druhá snad ještě větší můra v posledním roce byla škola. Dvakrát se mi povedlo mou nedbalostí a nevyrovnanou psychikou se na školu vykašlat. Když jsem v Dubnu nastoupila do nového zaměstnání na HPP, říkala jsem si "tak, a konec, teď už bude vše jinak, žádný zamotaný kruh". Úspěchů je mnoho. Včetně školy. Povedlo se! Postupuji! Zkoušky complete, další ročník čeká. Vydešení přišlo hnedka v září. Přibylo nám konzultací. Přibylo nám předmětů. PŘIBYLO NÁM PRÁCE! He, humorné, vzpomněla jsem si na Codyho, který asi před rokem měl ke mě velice útočnou a kousavou poznámku " já v tvých letech už maturoval". Více méně mi tím chtěl říci že jsem neschopná dodělat i školu. Ještě v září jsem s ním souhlasila. Na druhou stranu, já kdybych ve svých 16ti neměla nic jiného na práci než školu, mohla jsem se taky hlásit již na vysokou. Každopádně, Svůj podíl a ne malý jsem na tom měla, a nyní to chci změnit. ne, já to ZMĚNÍM... ZMĚNILA JSEM TO. Neustále mám strach, nepopírám... Být každý den 8 hodin v práci a k tomu ještě následně do osmi do večera tvrdnout ve škole, žádná pohoda.. Ale, zvládli to jiní, zvládnu to taky. Vyčlenila jsem si víkendy, a prostě dokud se nenaučím, mají přátelé smůlu ať už je to kdokoli/ cokoli. takže škola OK :)


PRÁCE
Jojo, práce, práce... Včera jsem na toto slovo dostala neskutečnou alergii, ale už mě přešla..
Pro informaci, můj současný zaměstnavatel je společnost DPD CZ (Direct Parcel Distribution).
Když jsem do práce nastupovala, brala jsem jí jako krizovku, s tím že díky povaze práce tam stejně dlouho nevydržím, a budu hledat dál něco lepšího. No, už mám půl roku zasebou, a stále pracuji. Práce je to dost na nic, v podstatě zařizuji vše od infolinky přes objednávky až po stížnosti.. typické zákaznické oddělení. Poslední dobou jsem dost přemýšlela o výpovědi. O nějaké klidnější práci. Zjistila jsem, hlavním lákadlem na DPD je kolektiv. Vždy se najde černá ovce, ale tady jsem jí zatím nepotkala, a všichni mi vyšli maximálně vstříc. Můj adoptivní bratříček prohlásil, že kolektiv mě neuživí, což je pravda, na druhou stranu, placené to dobře není ( na téhle pozici jinde je o 30% větší plat) ale já se svým platem vyjdu naprosto v pohodě. Navíc, možná mě čeká postup - reps. přestup na klidnější práci, tak uvidíme. Každopádně práce prozatím stabilní.

OKOLÍ
No, co dodat k okolí. Poslední dobou jediný koho vídám jsou kolegové v práci, moje drahá polovička, spolubydlícího ( Wickhema) a adoptivního bratříčka (stormyho)
Takže, ke kolegům... Vztahy čistě na profesionální úrovni, ale bez větších problémů :)
Wickhem jako spolubydlící ideální - jestli se občas příjde vyspat, je to moc :D
Stormy, vše ok, vzhledem k tomu, že konečně proběhla symbioza mezi ním a Sythraelem, tak bez problémů :D
Sythrael, no, asi je to poprvé co zmiňuji alias mého drahého. No, stejně všichni vědí o koho jde, a ti co ne, tak těm to je stejně jedno :D Nedávno jsem měla jeden rozhovor se Spakonou.. Tématem bylo matka jako "upír". Předvedla názor, že matka si podvědomě může dítě pořídit proto, aby jí někdo miloval, a někdo dával energii.. vše podvědomě...
Trochu jsem o tom zapřemýšlela. Nemusí to být ani vztah matka - dítě, může to být jakýkoliv vztah. Přemýšlím, co mě vedlo opět si domu nastěhovat chlapa (Sythraela, ne Wickhema :D). Jak jistě víte, již jsem si kdysi prošla etapou života, kdy jsem žila s chlapem, což skončilo jako fiasko.Trochu jsem přemýšlela.. jestli je to láska, zamilovanost, nebo jen chtíč... potřeba pocitu bezpečí, že tu někdo je, a více méne je jedno kdo to je... možná...možná ano, možná ne.. přiznám se, že tohle opravdu nevím... a popravdě, ani nevím jak to zjisti a vyřešit... Vím, že bych na vztazích obecně potřebovala zapracovat - tady je moje psychika značně labilní, ale jak, opravdu nevím... Jestli někdo víte, každou radu si ráda vyslechnu :D.


ZDRAVÍ
joooo, zdraví... nová kapitola, vyjímečná ))
Mno, více méně se změnila jedna podstatná věc - vysrala jsem se na psychiatra.. dobrovolně, ale ne zcela uvědoměle... Vzhledem k tomu že můj čas je poslední dobou kurva drahý, nemůžu si dovolit bát si volno v práci abych si zašla k doktorovi. Veškeré problémy řeším alternativně. Bolest kolen je trochu otravující, a občas mám strach jestli vůbec vstanu a kolena vůbec mám, ale i to se přežít. Pravda, asi díky vytíženosti se mi radipně zkrátil interval mezi migrenama, takže jsem neustále pod vlivem ibalginu, a každé dva dny migraflexu (to by člověk nevěřil kolik měsíčně dá jen za prášky :D), játra neřeším - není čas chlastat a ani jíst, takže občas se mi jen dělá blbě po Cole které v prci vbypiju půl litru denně :D. A má psýché... opět díky vytíženost nemám čas zaznamenávat a analyzovat, což mi jen prospívá - jakmile člověk nemá čas nadměrně přemýšlet, a je neustále zaměstnán, neupadá do nežádoucích psychických stavů. Jen se nesmí přemýšlet o věcech jako "chci to tak?" "má to vůbec smysl?" a "neměla bych to udělat jinak?" :)

KONÍČKY A ZÁJMY
Vzhledem k tomu že už asi dva měsíce čtu Clarkovu Vesmírnou Odysseu, tak knihy nic moc :D ale čeká mne Záhir (Coelho), Poutník (Coelho) a Evangelium podle Satana... už se těšíííím :D
Filmy... Jediná věc je asi Bathory, která nezklamala ani nenadchla, ale libila se mi :) V hudbě neustále vedou Deine Lakaien, darkwave, který vřele doporučiji :)


Tak, a to by bylo asi zas vše :) Omlouvám se za chyby, a díky za přízeň :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blood Snake Blood Snake | E-mail | Web | 3. února 2009 v 20:11 | Reagovat

Koukám, že tvejch pravidelnejvh příspěvků hodně ubívá.

2 Carolline Carolline | 14. března 2009 v 9:53 | Reagovat

BloodSnake: není čas, moc práce :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama